NEW JOB: Σύμβουλος Πωλήσεων B2B

23 Oct 2019, 16:30 | JOBS

TornosNews.gr

Facebook Twitter Linkedin
Επενδύσεις

Η City Contact, με ηγετική θέση στον τομέα του τουρισμού ενδιαφέρεται να προσλάβει

Συμβούλους Πωλήσεων B2B

H θέση αφορά στην ευθύνη επικοινωνίας B2B και σύναψης συμφωνιών με επιχειρήσεις του κέντρου της Αθήνας.

Κύρια καθήκοντα και αρμοδιότητες της θέσης:

  • Συμβουλευτική πώληση μέσω εξωτερικών επισκέψεων, μέσω τηλεφώνου ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και επινασύναψη συμφωνιών με τις επιχειρήσεις
  • Διαχείριση - ανάπτυξη πελατολογίου & εύρεση νέου
  • Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με πελάτες-συνεργάτες και άμεση ποιοτική εξυπηρέτηση αυτών
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς / ανταγωνισμού και εντοπισμός νέων ευκαιριών συνεργασίας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε εξωτερικές πωλήσεις Β2Β τουλάχιστον 3 έτη
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ (η γνώση του Salesforce CRM θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης
  • Εστιασμό στο αποτέλεσμα
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Εστιασμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Πτυχίο ανωτέρας ή ανωτάτης σχολής, ή τουριστικών επαγγελμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Αποδεδειγμένη εμπειρία πωλήσεων μπορεί να υποκαταστήσει το πτυχίο

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πολύ καλές αποδοχές, πολύ πάνω από τον μέσο όρο
  • Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχων
  • Ετήσιο Bonus
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης
  • 8ωρη απασχόληση αορίστου χρόνου
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Έξοδα Μετακίνησης
  • Ιδιωτική ασφάλιση πέραν της κανονικής (δωρεάν ιατρικές εξετάσεις / νοσοκομεία)
  • Επιδότηση καθημερινού γεύματος στην εργασία
  • Επιδότηση γυμναστηρίου
  • Συνεχής εκπαίδευση σε μια εταιρία με εξέχουσα θέση στον τομέα του τουρισμού
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Αναζητούμε επίσης συνεργάτες και για Θεσσαλονίκη, Μύκονο, Σαντορίνη, Κρήτη και Κέρκυρα.

διαβάστε ακόμα

δημοφιλέστερα